gru 23, 2016

Posted by in Porady | 0 Comments

Jaką wybrać słuchawkę prysznicową?

Jaką wybrać słuchawkę prysznicową?

Kupno kabiny prysznicowej nie jest jedynym krokiem, dzięki któremu cieszyć się będziemy mogli naszym miejscem do kąpieli. Równie ważne, co odpowiedni dobór kabiny prysznicowej jest dobre dobranie słuchawki.

Powinna pasować do łazienki

Dobierając słuchawkę prysznicową, warto dopasować ją do całości łazienki – do jej wystroju i do rodzaju kabiny. Na co należy zwrócić uwagę, podczas dobierania słuchawki prysznicowej?

Odpowiednia słuchawka pod prysznic to połowa sukcesu w łazience. Dopasowana dobrze słuchawka daje wiele możliwości pod prysznicem. Do pewnego czasu używało się jedynie jednego rodzaju popularnych i standardowych słuchawek prysznicowych. Aktualnie na rynku znaleźć można szeroki wybór wszelkiego rodzaju słuchawek prysznicowych, które dają duże możliwości.

painting-1770211_960_720

Funkcjonalnie i dekoracyjnie

Rączki natryskowe to nie tylko funkcjonalność i wygoda pod prysznicem. Coraz częściej rączka prysznicowa zaczyna pełnić funkcję dekoracyjną. W nowoczesnym prysznicu warto zdecydować się na nowoczesny wygląd rączki prysznicowej, który podkreśli wygląd całości pomieszczenia. Posiadając przeszklony prysznic w swojej łazience, warto zainwestować w rączkę, która będzie do niego pasować. Dodatkowo przy jej wyborze należy zwrócić uwagę na jej funkcjonalność. Więcej porad znajdziesz też pod adresem http://www.zaradni.pl/dom-i-ogrod/jak-naprawic-zepsuta-sluchawke-prysznicowa/1,10985.

Różne funkcje

Coraz częściej każda z rączek prysznicowych wyposażona jest w funkcje, dzięki którym prysznic może stać się jeszcze przyjemniejszy. Można ustawić ją np. aby działała jako bicz wodny, przez co dozna się pod prysznicem zupełnie nowego wymiaru kąpieli i masażu w jednym. Jeżeli lubimy długie i relaksujące kąpiele, warto zastanowić się nad rączką, która ma możliwość ustawienia jej, aby działała na zasadzie deszczownicy.

Dobranie odpowiedniej rączki do prysznica jest trudnym zadaniem. Zdecydowanie się na zwykłą standardową rączkę może się okazać zbyt błahą decyzją. Dużo lepsze jest dobranie odpowiedniej, która nie tylko będzie idealnie komponowała się z całością – kabiną oraz wystrojem łazienki – ale również spełni nasze oczekiwania względem przyjemności z kąpieli.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *